Pipka

Brambory narostly, ale nekvetou, nechápu proč. Ty, co jsem sázela později, kvetou. Poradíte?

Je to jiný druh, ale kvetou už skoro měsíc.

Ty, které kvetou, mají menší natě.

Odpovědi
anonym

krtek,hlodavci,plísen

Na to nelze odpovědět, něco jsem musel zaškrtnout, ALE TO NEPLATÍ.Menšī natě jsou hnojem.Kravský hnůj, dělá menší natě, králičí hnůj zase vyhání do natí.
Já mám letos velké natě, ale to jsem nechtěl.Mám mandelinku a vloni mně jeden poradil, že je dobré polévat brambory namočený má kopřivama.Prý to mandelinku zahubí.NENÍ TO PRAVDA.Mandelinka je stále, ale natě narostly ohromnē.
A pokud ještě nekvetou tak to je odrůdou.Kolikrát je v sadbě namícháno více druhů brambor.

gecco

Ta anketa je naprosto k ničemu, ani na ni neodpovím…

  1. jak my máme vědět, jaké brambory jsi zasadila???
  2. jak my máme vědět, jak se jim na tvé zahradě daří???

Pokud si nejsi jistá – zavolej si přímo na místo někoho, kdo se v pěstování brambor vyzná…
___
A jinak:

  • ano, existují i nekvetoucí odrůdy brambor
  • „krtek“ si brambor nevšímá – leda by si dělal bramboráky
  • „hlodavci, plíseň“, mandelinka, háďátko, drátovci… – ale my tam nevidíme
  • málo vody, málo hnoje… – ale my tam nevidíme

anonym

Prosím tě, nač ta anketa. Napiš normální dotaz!