Seznam.cz

Brambory byly chválené, dnes je nebezpečná konzumace brambor?

Brambory poškozují srdce a játra a bůhví co ještě, možná paty.

Nejlepší odpověď
Drap

Konzumace nebezpečná neni.

Další odpovědi
mosoj

Máš pravdu. Nejez btrambory, umřeš, tak jako umřeli všichni ostatní.

anonym

Když máte brambory bez klíčků tak nehrozí nic , navíc se do vody přidává kmín na vytahnutí solaninu .
Solanin je toxický jed a i když ho zdravé brambory obsahují zdánlivě malé množství, stačil by výtažek ze čtyř nenaklíčených brambor zabít krysu. Což ale teprve zelené nebo naklíčené brambory? Tam množství solaninu mnohonásobně stoupá a tento toxin silně poškozuje náš organismus.

http://www.ji­mejinak.cz/prav­da-o-bramborach/

Kryšpín

Soused má také rady, nejez brambory, sušenky, salám, ara-olej, majonézy, inst. polévky, dále energy drink, mléko dále jsem to zapomněl

xxx3

zdroj?

cynique

To, že kmín neutralizuje anebo nějak vytahuje a likviduje solanin, je jenom pohádka kolující v české kotlině. Nic takového se neděje.

Seznam.cz

No proto, vypadalo to, že ví něco, co ještě nevím.