Pipka

Lze zasadit brambory určené ke konzumaci?

Lze zasadit brambory určené ke konzumaci? Vím, že to není dobré, ale má někdo zkušenost s tím, že zasadil konzumní brambory z marketu?

Odpovědi
bububabu

Všechny brambory se tak sází a je to normální, musí se jen nechat naklíčit.

isteron

Na zimu kupujem zemiaky neskoré, ke(d sú najlacnejšie. A malé, vyklíčené , ktoré sa nepotrebujú vysadíme na jar do záhonov. Sadbové sú malé a zvyknú byť morené.

Drap

Pokud jsou v dobrém stavu , tak proč ne.

quentos

Je takový problém napsat první otázku z popisu přímo do těla otázky? Máte tam návod jak pro blbečky.