Berušinka

Bramboráky – pomoc nemám majoránku

Začala jsem dělat bramboráky. Nastrouhala jsem si brambory, přidala mouku, česnek…a zjistila jsem, že nemám majoránku =(. Vůbec nevim, proč jí tady nemám. Přitom jsem nedávno vařila a měla jsem jí tady. Máte nějaký pozměněný recept bez majoránky ? Jsem sice přesvědčená, že bez majoránky to nebudou bramboráky, ale tak aspoň nějaký chutný placky. Děkuji všem
Doplňuji:
Děkuji za rady – dala jsem tam to gulášové koření. No, není to špatné, ale majoránka je majoránka =).

Nejlepší odpověď
elektrikář

Není nad to mít dobré sousedy pokud to k nim nemáte dal než 10 km jdu se zeptat.

Další odpovědi
anonym

A co Dobromysl/Oregáno, máte? Je to podobné.

Miroslavst

Dej do toho gulášový koření, tam je taky majoránka.

hanulka11

záleží jestli vám oregano chutná , já bych ho tam nedávala – nechala bych těsto v lednici přikryté do zítra a zítra bych přidala majoránku, protože bez ní to nejsou bramboráky , raděj bych si namazala chleba.