Michal Kole

Brali jste v předmětu „člověk a svět práce“, třeba jak napsat inzerát, životpis, jak se chovat napracovním pohovoru ?

hráli jste různé modelové situace, dělali si různé psychotesty.

Toto jsem myslel svojí otázkou.

my jsme místo tohto „možná praktického“ dělali větné rozbory, protože jsem měli na tento předmět češtinářku.

Odpovědi
anonym

Děti ve škole ještě nemají tak velkou potřebu zvládat téma pracovního pohovoru. Kdybys měl ale o něco takového zájem Ty, tak ÚP pořádají rekvalifikační kurzy, kde můžeš také absolvovat kurz motivační. Ten otázku psychického zvládnutí pracovního pohovoru řeší. Jenže Ty jsi ID, takže na ÚP nemáš co dělat.
(Bože, jak já miluju zkratky!!!)

LůcaDůcaPůca

my se nic v tomto předmětu takového neučíme a učíme se psát všemi deseti na počítači na známky.

honza19hk

tenhle zbytečný předmět jsme naštěstí neměli.

RyuzakiKate

Na základce jsme měli předmět volba povolání, kde jsme na to dostali takové oranžové desky a nejdřív jsme měli jakože poznat sami sebe a ujasnit si, co je pro nás důležité, udělali si test na temperament nu a později jsme i předváděli pohovor na známky, to mi přišlo dost trapný… Celkově ten předmět byl trapnej, protože nás učila taková hnusná falešná baba…

samicek333

My jsme tento název neměli. Probírali jsme to v českém jazyce, který byl rozdělen na mluvnici, literaturu a sloh-v tom jsme to měli. Pak jsme ještě měli volbu povolání, ve kterém jsme brali neco podobného.