venkovan

Brali byste život „zelených vdov“?

Doplňuji:
Omlouvám se, že otázka se opakuje, ale opakování je taky Matka Moudrosti. Mne se otázka vybavila, když se chlapi u nás dohadovali, jestli raději neodevzdají živnosťák a budou na podpoře, než dělat řemeslné práce v domech se „zelenými vdovami“. Prý doslova a písmene platí „Ženy nevědí co chtějí, a když to dostanou, tak stejně nevědí co chtěly“, tak řemeslnící znovu bourají a opravují – v rámci reklamace.
Ale jinak jste mne dámy překvapily – žádná jste nenapsala jak to musí být skvělé povolání „zelená vdova“.

Nejlepší odpověď
Damiana

Ani omylem. Se svým milým chci být stále, bez něho mě to nebaví. Nemohla bych být s mužem, kterého nevidím celý den a marnotratnit svůj život.
Naštěstí můj manžel je stejného názoru a jde mu hodně o to, abychom měli společné skoro všechny zážitky.
Není to líný a nanicovatý chlap a nestydí se za své city ke mě. A hlavně – váží si našeho vztahu.
Říká, že být beze mne je pro něho ztráta času a každá maličkost, kterou prožije se mnou je pro něj významná a dovedu mu ji proměnit v zážitek a společnou vzpomínku.
Je přesvědčen o tom, že když třeba jede beze mne brzy ráno na zahradu a vidí nádherné svítání, je škoda, že mě u toho nemůže držet za ruku. Pošle mi sice z něho hned video, ale prý to není ono.
Je fakt, že hlavně díky němu jsem opravdu zjistila, že s milovanou osobou je každá společně strávená chvíle malý svátek, a když to ti dva umí, je jim spolu krásně a jsou naladěni stejně, i báječný zážitek.
A chtít být bez takového Muže? To bych musela být padlá na hlavu!

Našla jsem zajímavý článek o Zelených vdovách, kde je řečeno o tomto fenoménu hodně. A není o co stát.
http://ona.id­nes.cz/zelene-vdovy-zeny-ktere-penize-a-blahobyt-donutily-zit-v-satelitu-10j-/vztahy-sex.aspx?c=A061019­_185545_ona_vzta­hy_jup

Doplňuji:
Ad Drap: To by ses panečku divil! Znám pár takových „vyčůránků“ a je to ještě smutnější a horší, než v „klasickém“ modelu. Některé ženy jsou skutečně schopné – jen pro to, aby měly doma vytouženého mužského – se doslova přetrhnout v práci, kupovat mu auta, platit posilovnu, dovolené, zábavu. A ještě jsou mu věrné – což opačně obvykle nebývá. Chlapíci/vyčůránci také tímhle syndromem netrpí jako některé ženské, ale umí z něj vydojit co se dá.
Paradoxně třeba u homosexuálů to tak moc nebývá, ti se rádi seberalizují a tak pracují oba, zato líní heterosexuálové se radéji válí doma. Jsou to obvykle ti, co přišli z mamahotelu.

Další odpovědi
anonym

Venkovane, na to se musí člověk už narodit s předpoklady, že mu nebude vadit luxus, zahálka a svým způsobem i určitá zbytečnost. Bylo by možná hezké si to zkusit a na chvilku si odpočinout, ale potom raději otevřít oči, přestat nesmyslně snít a zpátky do reality. Nebavilo by mne to.

annas

Stejný odkaz na článek najdete
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kterym-zenam-se-rika-zelene-vdovy

Tohle je skvělý článek :) napsal SaimonModer
http://ona.idnes.cz

ratava

Asi ani ne, lidi se přeci berou, že chtějí být spolu… Ne aby seděli sami doma… Penězmi tu samotu člověk snad nikdy nevyrovná… Ale někomu to třeba vyhovuje, jak se říká: proti gustu…

briketka10

ani náhodou být jako ty celebrity těch hokejistů, fotbalistů !!

co si ani nalakovat nehty neumějí, vlasy neučesají, nenakoupí, nezařídí bez pomoci kdovíjakého manikéra, stylisty, designéra, architekta, cvičí s osobním trénérem ten je i jejím masérem a pak s ním i manžela podvedou, mají svého zahradníka no a ten o ni taky pečuje..
musí mít uklizečku, pradlenku a služku..
pak o nich píší v bulvárech no ne ne ne !!
nic pro mě pfuj..
Doplňuji:
u mužů je to asi naopak mnozí se nechají vydržovat, obskakovat, některým je to ale málo a partnerku mnohdy týrají a mlátí, protože si ji přestanou vážit..

Adéla Joon

Ano :DD Mohla bych si koupit vše :DD Ale bylo by mmi smutno .. Takže asi jenom třeba na měsíc

Drap

Já bych to bral hned, buhužel, zelení vdovci se zatím nějak neberou

Deli

Děs! Po roce na MD jsem začala rozjíždět své malé podnikání, abych se nenudila.
A být doma, i když už děti odrostou plenkám, to by mě zabilo!