Avatar uživatele
IK

Brali byste myš na prst a klikat palcem?

Miluji vychytávky, ovšem na tohle mám už asi tuhý palec a možná ještě ztuhlejší mozkové závity.
Napadá vás v jaké aplikaci je to výhodné?
http://www.al­za.cz/genius-ring-d204397.htm

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? quentos, aramah, anonym, tom004 před 4413 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Už naši předkové glosovali podobné převraty výstižným – „Neurazí, ale nenadchne“.
Zapomínáme, že dnešní klasické provedení prošlo sofistikovaným a maximálně ergonomickým vývojem směřujícím k optimalizaci při praktickém používání. Takže všechny pokusy o „inovace“ jsou spíše krokem zpět (viz quentos).
Sám jsem v jisté soutěži vyhrál krásně barevnou a atraktivní bezdrátovou myš, abych se posléze pokorně vrátil ke spolehlivé a jednoduché optické, jíž používám k plné spokojenosti dodnes.
Doplňuji:
Daleko více se mi osvědčila např. přídavná numerická klávesnice k NB.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
quentos

to mě tedy nenapadá. Spíš mi připadá, že – jako i v mnoha jiných odvětvích – když jim dojdou nápady na zlepšováky, začnou vymejšlet zhoršováky…
Doplňuji:
tak mě přece využití napadlo. U klasické myši musí mít člověk ruku pořád v jedné poloze, až má z toho někdy křeč. U té Vámi ukázané by teoreticky nemuselo záležet na tom, kde myš leží a člověk by mohl polohu ruky libovolně měnit…

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
tom004

Zkusil jsem ji,ale vydrželo mi to pár minut. Pro mne nic moc.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Reuef

podle me se hodi k notebooku/net­booku na cesty na normalni pouzivani u stolniho PC asi nepohodlny…palcem ovladam na mysi jenom nastaveny tlacitka ve hrach

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

myslím, že si zvyknu na lecos…ale zatím nehodlám měnit myš ,kterou mám

již před časem jsem tuto viděla,ale nějak mne nenadchla tak, abych si ji pořídíla

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aramah

Já už mám z každé změny kopřivku.

Tak když nejde o život,jedu si po své linii:)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
štamgast

Bylo by to dobré třeba v nějaké střílečce, kde se musí rychle klikat kvůli střelbě. Ale kupovat si ji nebudu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Já také klikám palcem. A mám myš na stole.
Vpředu nahoře uprostřed mám větší kouli, místo malé, co je běžně umístěna na spodní části a jezdí se s ní. S ní hýbu kurzorem.
Na levé straně mám tlačítko pro palec, na pravé staně pro malíček.
Od Logitech.
Perfektní.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
player242

Hele ! Díky, tu si možná koupim. :D

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet