Avatar uživatele
sofie101

brali by jste kdyby vám někdo jako brigádu venčil psa?

Je mi 15 a chtěla bych vydělávat peníze, ale o 15ti leté nikde nemají zájem, tak mě napadlo třeba za 10 Kč venčit psy po Praze, něco kupovat pro seniory nebo tak. A chtěla jsem se zaptat takhle lidí, co by na to řekli, jestli to vůbec mám zkoušet… :D děkuji za odpověd :)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? anonym, mrNikelou před 3983 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Já bych doporučovala spíš tu pomoc seniorům.
Dnes jsou psi téměř členy rodiny a během pracovní doby má každý majitel venčení nebo nevenčení psa nějak vyřešeno. Ne každý človík v 15ti letech zvládne a porozumí si kdejakým psiskem, může se něco přihodit, je to velká zodpovědnost. Navíc bys musela mít asi klíče od cizích bytů.
Nevím jestli jsi natolik zkušená, důvěryhodná a zodpovědná.
Venčení pejsků si můžeš domluvit u nějakých rodinných přátel, psi by tě měli znát, majitelé také a tví rodiče by měli vše nějak posichrovat.
Zkus si dát inzerát třeba do čekárny u lékaře a jistě si najdeš nějaké seniory, kteří tvou pomoc uvítají. Třeba i to venčení pejska.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Nepoptřebuji takovou službu. Psa si venčím sám. Spousta lidí ale takovou službu vítá. Vím o několika lidech kteří si nechávají venčit svého psa studenty, nebo přímo specializovanými firmami. I cena kterou navrhuješ, je velmi přijatelná. Určitě to stojí za zkoušku. Musíš se hodně ptát a dohodnou všechny podmínky.
Přeji ti mnoho úspěchů.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
huxa

Osobně nejsem pitomec a když už mám nějakého zvířecího přítele, je to vážně přítel s kterým máme důvěru a také spolu chodíme ven, takže bych jej venčil sám, ale v Praze bys mohla mít úspěch.
S venčením psů by mohl být problém s prostorem a zodpovědností za živého tvora (řekl bych, že i větší než s dítětem) a raději bych se dal na tu „zásilkovou službu pro seniory“.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Hlada

Jsi úžasná. V době, kdy tví vrstevníci hledají cestu, jak přemluvit rodiče, aby jim koupili kdelakou pitomost, která má o tlačítko víc, ty přemýšlíš reálně o skutečném podnikání. Zkoušej a nenech se odradit. Neúspěch k podnikání patří. Nechoď ale do neúměrného rizika. Nápad s nákupem seniorům se mi zdá lepší. Potřebuješ jen peníze na první nákup a riskuješ jen to, že ti někdo nezaplatí, zbyde ti ale zboží. Když se ti bude dařit, nebudeš muset pro všechno do místního obchodu, ale necháš si základní sortiment přivést z řetězce nebo velkoobchodu s patřičným rabatem. Moc ti fandím. Ať se ti daří.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Matthew

:) Když už se jednou rozhodnu pro psa, tak né kvůli tomu aby se o něj staral někdo jiný :) Toť můj názor za mě, ale zase chápu, že někteří lidi jsou s časem v presu a mohli by toho využít, a jak už psal Huxa, v Praze by se to mohlo chytnout ;)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek