Avatar uživatele
Shady

Brali by jste heroin když by byl legální?

Já si myslím že legalizace by společnost k horšímu nezměnila.Kdo nechce fetovat tak s tím kvůli změně legislativy začínat nebude.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? zzzzz před 3829 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
zzzzz

Ne nebrala bych ho nikdy. Moje bývalá spolužačka je na heroinu už asi 15 let závislá, byla to nádherná chytrá holka, dnes je to troska.
Co se týká drog z ekonomického hlediska, tak bych s legalizací souhlasila, byly by z toho daně, stejně jako jsou z alkoholu. Ze sociologického hlediska však souhlasit nemůžu.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
marci1

Samozřejmě, že ne. Každý průměrně inteligentní člověk ví, jaké to může mít následky. Foto ve zdroji ( bez komentáře ) :

Zdroj: http://procpro­to.cz/zajimavos­ti-a-novinky/drogy-dokazou-lidskou-tvar-zmenit-v-monstrum/

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
arygnoc

stačí mi ten bordel, čo dýcham na ulici (doma si to prilepšujem fajčením), čo konzumujem v potrave a vode (hormóny, DDT, pesticídy).
nehovoriac o duševnom smogu v podobe reklamy valiacej sa na mňa zo všetkých strán.

takže, už toho je asi dosť.

no a snívať viem pekne aj bez psychotropných látok.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Ne. Proč bych měla? Drogy stejně jako alkohol vůbec nic nevyřeší.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Psychotic

Heroin je jedna z nejhorších drog a všichni to vědí, v tom máte pravdu. Ale pokud by byla legální marihuana, extáze, LSD nebo kokain, ty by se šířily rychle, vzhledem k relativně malým zdravotním rizikům (při přiměřených dávkách) by mohly nahrazovat alkohol a cigarety. Horší by bylo, kdyby je místo nahrazování doplňovaly.

„Tráva“ a extráze mají minimální návykovost, srovnatelně s alkoholem, o tom, jestli tráva má nějaké negativní dopady na mozek apod., se vede diskuze, ale nejspíš to nebude o nic horší, než zajít po práci/škole na jedno (tzn. když to děláš každý den od třináctli let věku, asi to dopady mít bude).

Kokain je velice nebezpečný kvůli snadnému předávkování a zdravotním problémům při dlouhodobém užívání, ale na druhou stranu nezpůsobuje žádnou závislost v tradičním slova smyslu = žádný třes, tiky, absťák apod. Můžeš kdykoli přestat bez jakýchkoli vedlejších účinků. Pokud by se zavedl legální systém dávkování a informovala se veřejnost… co já vím…

Ale pokud se bavíme o heroinu, který jsi jmenoval, nebo pervitinu, metamfetaminu, cracku a podobně, od toho by se asi každý soudný člověk držel dál, i kdyby to bylo legální.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nuk nuk

Ne. Proč bych měla. To že je něco legální, ještě neznamená, že je to nutně pro člověka dobré, a hlavně mě nic nenutí to dělat. Dokonce nezačnu ani kouřit marihuanu, kdyby jí přeci jen legalizovali. Nejsem sebevrah.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bolak

if you are hero,
and if you are in,
do not hesitate,
and take heroin..

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek