Bradavice na noze :(

Prosím Vás jaký je nejrychlejší a nejúčinější prostředek proti nim?? Děkuji za odpovědi

Nejlepší odpověď
BENYTA

Měla jsem jí na patě,zkoušela jsem vlaštovičník,ted na jaře je dost silný,ale nakonec jsem stejně musela na kožní,kde mi odstřihli vrchní kůži a vypálili dusíkem.Upozor­nuji,že mám práh bolestivosti hodně vysoko,všech doktorů se bojím,ale když už jsem kulhala,odhodlala jsem se a VŮBEC NIC JSEM NECÍTILA!Tak v pondělí hurá na kožní,nic to není.

Další odpovědi
mosoj

Dříve se prodávál Lápis ( dusičňan stříbrný).
Nevím jestli je ještě běžně k sehnání.
Ten z bradavicí zatočil a stál pár korun.
Dnes jedině předražený přípravek z lékárny který stejně moc nepomůže. Takže potom jedině ten dusík na kožním.

Michal

Doporučuji navštívit kožního lékaře.