Dzejkob

Boží prozřetelnost?

Narodil jsem se ve stejný den, měsíc a rok, jako Agáta Hanychová (* 28. Dubna 1985).

Může to něco znamenat?

Nejlepší odpověď
fortin

Tahle informace se nám může k něčemu hodit. A jaké máš rodné číslo?

Další odpovědi
dědapetr

Je to to Boží prozřetelnost?:http://najdise­.cz/filtr/?na­rozeni_den=28&na­rozeni_mesic=ne­zalezi&naroze­ni_rok=1985

tom004

Že budete ve stejný den slavit i narozeniny. 🙂

hanulka11

No co to znamená ?Jste stejně staří a jestli jsi tak švihlej jako ona… tak je to fajn, ne?

anonym

Asi to nebude jen Agata , ktera se narodila ve stejny den jako ty .. ja bych rekla , ze vas u nas , ale i na celem svete bude trochu vic …kteri se narodili 28.4. 1985 , tak nevim , jak by to bylo s tou bozi prozretelnosti. 🙂 -iv-