Bože, jak udělat stránku exploreru přehlednou bez zbytečných natahováních

sledováních šipek kurzoru, to ještě neexistuje nebo je to pořád dobrý a nikomu to nevadí? Nepamatuji si jestli bylo okno složky přehlednější u ixpé než u visty. Vždyť než zjistím co ve složce je, a mám otevřenou složku, tak tu další popotahovat abych viděl co tam teda chci bože jenom kopírovat, to tady není nikdo komu by něco takového nevadilo? Nebo se tady budou číst blbosti z knih? Vždyť to co si tady píšete je tak na čaj. Jak to děláte vy? Nebo máte počítač jenom na vědomosti? Tak koho se mám zeptat? Já vám odklikám přidělené body a tím to hasne, já nevím.

Nejlepší odpověď
Fred

Taky se mi to necte moc dobre, ale snad jsem pochopil spravne, ze jde o nesikovne kopirovani mezi slozkami.
Ja pouzivam Freecommander. Fantasie. Obzvlast jakmile si clovek vse osvoji a zvykne si na to. Vsude se dostanete rychle, vse si uzpusobite dle vasich potreb, uvnitr si dokonce muzete snadno prohlizet obrazky, textove soubory nebo treba PDFka. Velmi slusne moznosti hromadneho prejmenovani souboru, celkem dost moznosti vselijakeho nastaveni a tak dal, nechce se mi to moc rozepisovat, jeden zivot vam nejspis nestaci, abyste poznal vsechno, co umi (ne, tak to uz trochu prehanim 😁).
Faktem je, ze se mi malokdy stane, ze si vymyslim neco tak specialniho, co chci se soubory delat, ze tam na to neco neni. A to jsem hodne rozmazleny 🙂.
Jinak je to freeware.
TotalCommander je jiste take dobra volba. Urcite ma nejake vyhody oproti Freecommanderu, ale dlouho jsem ho nepouzil (krome ftp prenosu, tam je to lepsi nez pres FreeComm.), tak nevim, jak vypada aktualni verze.

Další odpovědi
anonym

To bylo česky … snad ano, ale rozuměl jsem jednu větu z deseti jako by to bylo v němčině

Pokud ti vadí nepřehledná práce se složkami v průzkumníku – správci souborů – nejsi sám, obvyklé to řešíme tak že místo průzkumníka používáme Total Commander

Pokud ti vadí nedostatky ie8 , taky nejsi sám, obvyklé místo něj používáme FireFox který je možné přizpůsobit na míru …

Jinak nechápu oč ti jde … zkus to nějak srozumitelně upřesnit