Sniper37

Boxovací pytel za slušné peníze?

Chci si koupit box. pytel, ale nechci za něj dát více něž 2 500,–. Viděl jsem jedem 120×40cm 42kg za 1 600,–. Je 42kg dost?? Ostatní mají méně, já chci co nejtěžší za dobrou cenu, víte o nějakém lepším? Popř. kde se dá koupit..

Nejlepší odpověď
Ala81

Ideální boxovací pytel je tchýně, stačí jí pověsit za nohy na hák ve stropu. Některé tchýně mají i mnohem více než dvojnásobnou hmotnost, což by mělo stačit. Z počátku je cvičení s takovouto pomůcou doprovázeno i zvukovými efekty, ale po čase tento problém ustáva. Boxu zdar 🙂

Další odpovědi
kenyrts

tady máš,ale bez srandiček:

Zdroj: http://www.spor­tovniobchod.cz/bo­xovaci-pytel-120-cm-z345.html