patrikkkortu

Bowling cena je za dráhu nebo za člověka?

když bowling na hodinu sotjí 400 kč.. tak je to za dráhu nebo každý člověk 400? když nás je 4 tak pořád 400 kč?

Nejlepší odpověď
www

Platí se dráha.
Pokud budete 4, můžete se tedy na ceně podílet společně, každý stovkou.
Praxe
Doplňuji:
Pouze je vhodné zjistit cenu předem (např. dopoledne bývá dráha levnější než večer) a dráhu si zamluvit, každý provozovatel to má trochu jinak.

Další odpovědi
Alesh

Platí se samozřejmě za dráhu, jestli v ní pak hraješ sám nebo ve čtyřech je z hlediska nákladů jedno, protože stejně hrajete po sobě a nikoli současně, takže jim to tam „ošoupete“ stejně jako kdyby hrál furt jen jeden člověk. 😉