Kai

Boule pod kolenem

V úterý jsem spadla a bouchla jsem se do kolena. Pod kolenem mám bouli, která na dotyk bolí, a je to horký. Viditelně tam nic píchnutého není.
Co s tím? Když nechci jít k doktorovi.
V pondělí odjíždím do Německa, tak to potřebuji mít cajk.

Nejlepší odpověď
anonym

Tak než pojedeš do toho Německa, připrav si dost eura, proto že tam, až půjdeš na pohotovost, zaplatíš více, než u nás dáš za poplatek!

Další odpovědi
anonym

Neznám lékaře, který by tě vyléčil prostřednictvím odpovědi přes internet. Boule pod kolenem svědčí o tom, že se v koleně něco stalo a hromadí se tam tekutina. Může se sice vstřebat, také ale může nadělat pěknou paseku a možná bude nutné ji odsát. To musí opravdu posoudit jenom lékař. Měla bys zajet ještě dnes na pohotovost do nemocnice a nechat si koleno důkladně prohlédnout a ošetřit. Lékaři vysvětli, že potřebuješ odjet a věř tomu, že ten udělá vše proto, abys odjet mohla a noha byla v pořádku.
Sice Tě to zaváhání bude stát místo 30,– Kč 90,–Kč, ale je to stále lepší řešení, než platit ošetření v Německu.