JaAna

Boule na prstě, poradíte?

nedávno mi na palci u nohy vyrostla taková malá boule, která nesvědí, nebolí a prakticky ji vůbec necítím. Je ovšem vidět a nevypadá zrovně vzhledně. Bouli mam už pulroku, nevíte, co by to mohlo byt?

Nejlepší odpověď
Fidel

Je to kostní výrůstek, který vzniká např. ze špatné obuvi a špatného postavení nohy… Ale v této fázi doporučuji už jen lékaře (sama se toho nezbavíte).

Další odpovědi
tom004

To opravdu nevím.Ale vím,že už jsi měla být před půlrokem u lékaře.