zazubek1998

Co způsobuje bouchání u levého kola mé Škody Felicie?

Zdravím všechny motoristy. Včera mi u mé Feldy 1.3 začalo bouchat něco od levého předního kola. Projevovalo se to pouze při zatočení doleva. Při jízdě po rovině a zatočení doprava se nic nedělo. Čím více jsem zatočil doleva, tím více se rány projevovaly. Nevíte, co by to mohlo dělat? Děkuji moc za rady 🙂

Odpovědi
mosoj

Ložisko nebo brzda či něco vážnějšího v rozvodovce a diferenciálu. Zručný řidič by dal auto na zvedák a podíval se jestli to není nějaká ptákovina. Nicméně stejně musí do servisu tak jako tak.

Tont

Homokineticky kloub