justjoke

Boty Converse x Vans?

Které jsou lepší?????

Nejlepší odpověď
M.

Ty je budeš nosit, ne my. Navíc si je stejně kupuješ jen kvůli značce (abys byla supr čupr) a ne kvůli tomu, že by se ti líbily nebo se k tobě aspoň hodily, tudíž je to fuk.

Další odpovědi
chachar1922

Vans.

claragott

Jednoznačně Vans!Když jsem si koupila moje conversky,tak se mi ani ne po týdnu ztratil kruhový znak z boku boty..navíc ti velice rychle zblednou..Vansky jsou pohodlné stylové a letí teď víc než conversky.. a jsou k dostání v mnohem více barvách a stylech :)

Natty*

Budeš je nosit ty, tudíž si musíš poradit sama, ale osobně mám radši značku Converse.

ven.cik

Vans