prcinka

Boty Converse

Chci se zeptat jaký je rozdíl mezi Converse All Star a Converse One Star…

Nejlepší odpověď
hanulka11

co jsem si přečetla tak vidím rozdíl v materiálu – All Star Converse jsou plátěné tenisky i když z kvalitního plátna

One Star jsou kvalitní skate boty vyrobené z kůže, nebo semiše. Vycházejí z legendárních plátěných a gumových Converse Chuck Taylor, ale prezentují nový styl pod hlavičkou ověřené značky s nádechem kultu.
Kolekce One Star je oblíbená v řadách skaterů a surfařů za co vděčí také své rovné podrážce, která skvěle drží na prkně. Jak je u Converse zvykem, vyjadřují originalitu a individualitu. Boty jsou navrženy jak pro každodenní nošení, zabezpečují pohodlnou chůzi, tak pro sporty, jsou velmi odolné a kvalitně zpracované.

SuzanKa

Já teda conversky zbožňuju. Třeba v létě je nesundám z nohy :) Jsou prostě hodně pohodlné.

Honzin8

No, conversky jsou super. Ale teď na léto mám tyto https://www.dif­ferent.cz/pan­ske-boty/converse-bile-pantofle-all-star-slide_z-171215c. A ač jsem byl skeptickej, tak ty boty jsou fakt pohodlný.

Cizecek.M

Hele, máš i ty conversky na podzim? Docela by mě zajímalo, jaký jsou? Ty s tou vystuženou látkovinou?

walerianecek

A to jsou ty boty zatepleny?

GabulkaA

Hele, kašli na tenisky :) A kup si tyto conversky https://www.dif­ferent.cz/dam­ske-boty/bezove-damske-semisove-pantofle-na-platforme-converse-one-star-628027. Ty jsou super a jsou pohodlný.

Sabulak

No a hele :) Holky, jaké boty preferujete na podzim? Už se blíží, tak chci být připravená :)

Kikulinka85

Conversky dělají opravdu kvalitní boty. Já jiné tenisky nenosím. I v zimě když není sníh, nosím tyto boty. Teď jsem si koupila tyto boty https://www.dif­ferent.cz/dam­ske-boty/converse-cervene-tenisky-chuck-taylor-all-star-classic-colors_m9696 a jsou luxusní. Jak barva, tak pohodlí v nich.