kokos

boot failed – nespustí ne ntb

Zdravím, mám problém s ntb. Když ho zapnu, objeví se dvě chyby.
Boot Failed – TOSHIBA MK 3265GSXN
Boot Failed – P4-HL-DT-STDVDRAM-GT30N

Pak se mi objeví boot menu.
Ať dělám co dělám, windows prostě nenaběhne.

Prosil bych o radu a o pomoc. Díky.

Nejlepší odpověď
Bedy

Ten TOSHIBA MK je zřejmě pevný disk a to P4-HL-DT je DVD mechanika.
Jaký Windows tam máte? Máte-li CD/DVD k Windows, zkuste spustit Konzoli pro zotavení a opravte spouštěč. Návod zde: http://www.ti­pypropc.cz/kon­zola-pro-zotaveni-a-prikazy-fixmbr-a-fixboot/ – je to pro Windows XP, u ostatních verzí Windows to bude podobné.

Další odpovědi
anonym

Není žádný disk, který by to spustil.
Rada:
Zkus instal. cd a spust to z něj, pak zkus opravit.

honza19hk

pravdě podoně to nenačte operační systém nebo tam žádný nemáš. Nenaformátoval jsi disk?
Vlož do CD mechaniky vlož CD s operačním systémem a v biosu dej načíst z něho ,pokud to načte a z disku ne ,musíš nainstalovat OS na disk.