hawranek

Bombička v Sodastreamu

Naléhavé, technický idiot 😁 koupila jsem novou bombičku CO2 do Sodastreamu a nevím, jak jí tam mám nasadit…
Doplňuji:
Už jsem na to přišla, ono je to v podstatě jednoduché- sundat zelenou nálepku, sundat víčko a zespoda nasadit.

Nejlepší odpověď
fcoop

Jsem velmi spokojena s tímto výrobkem. Starším lidem, určitě dělá problém nasadit láhev, která se musí přidržovat zezdola a našroubovat.(Net)

Nic jiného jsem nenašel,zřejmě je to tak jednoduché,že zmínka byla jen jedna.

Další odpovědi
www

Nic kloudného jsem nenašel, ale v nějakém příbalovém letáku to přece musí bejt namalovaný, nebo aspoň popsaný, ne? Podívej se 😉