Petr P.

Bolka na prsu

Nahmatal sem si na prsu bulku. Jsem kluk a je mi 13 let. Nemuze to byt rakovina prsu?

Nejlepší odpověď
autacek

Odpověď ti poskytne jedině lékař po vyšetření.

Další odpovědi
badisko

https://www.go­ogle.ie/search?cli­ent=opera&q=jak+roz­poznat+nador+prsu&sou­rceid=opera&i­e=utf-8&oe=utf-8&channel=suggest

pusinka50

Vzhledem k tvému mužskému pohlaví a nízkému věku je to spíš nepravděpodobné, může to být spíš nějaká cysta, ale rakovina si bohužel své oběti nevybírá, tak ti také doporučuji návštěvu své obvodní lékařky, která tě pošle na odborné vyšetření.

Petr P.

Je to nějaký hormonální projev. Kdo to také má, tak prý si na to moc nesahat a nedráždit. Děkuji za odpovědi, i když mi moc neporadily. Zeptal sem se na 13 leté prohlídce :D