Miriška

Bolí vytrhávání osmiček bez kořenů?

Nemáte někdo zkušenost s vytrháváním osmiček, které ještě nemají kořen (u dospívajících)? Má se očekávat stejně hrozná operace, jaká se obvykle popisuje?

Nejlepší odpověď
Drap

Největší bolest působí právě ty kořeny. Pokud jsou kořeny doposud malé nejedná se o nic drastického.

Další odpovědi
alexandra

Žádné trhání,ani operace nemůže bolet,pokud se dá injekce.Horší je to potom.Ale to se pak berou prášky proti bolesti.

Reezo

Mě osobně trhali osmičku a dle mích zážitků na křesle nářků byla nejhorší právě ta injekce na umrtvení. Poté cítíte pouze tlak různé škubání atd… Když umrtvení daného místa přicházelo k sobě, tak jsem necítil žádnou bolest. Jen se člověk musí vyrovnat s tím, že přišel o kus sebe.

Miriška

Děkuji, to je povzbuzující.