vevinka007

Bolí vytahování stehů?

V úterý jdu na vytahování stehů z lokte, po operaci (po zlomenině)
Hrozně se bojím

Odpovědi
anonym

ne, pouze poslední s tím uzlíkem mírně štípne. Zkušenost po 27 stehech

Alesh

Na loktu? Prosím tě …
Záleží na šikovnosti „vytahovatele“, ale i kdyby byl trdlo, tak to žádná krutá bolest jistě nebude. Mně tahali stehy z rozsekaný držky, to bylo jiné kafe. 🙂

verca15

to je maličkost :)
vůbec to nebolí..
Oni to vezmou pinzetou a přestřihnou, na tom nic bolestivého není :)

sevos

Z loktu to ani neucítíš.

Fyzik

mě to třeba na břiše po laparoskopii docela bolelo, ale věřím, že to je jedna z těch věcí, které když se dělají pečlivě, nebolí.