terezie.k

Bolí vyřezávání bradavice nebo mateřského znaménka?

Chtěla bych se zeptat…
Chystám se na vyříznutí mé bradavice na ruce, mám obavy, že zákrok bude bolet.

Nejlepší odpověď
badisko

neboli bude to neprijeme ..ale dam ti malou radu je to za dara ..nemusis cekat u lekare a projdes se v prirode a je to bezbolestne …je to bylinka Vlastovicnik vetsi takhle vypada …http://www.go­ogle.ie/search?q=vla%C5%­A1tovi%C4%8Dn%C3­%ADk+v%C4%9Bt%C­5%A1%C3%AD&cli­ent=firefox-a&rls=org.mozi­lla:en-US:official&tbm=is­ch&tbo=u&source=u­niv&sa=X&ei=b0GqU­Y2pD6T07AbAm4Go­CA&ved=0CCcQsAQ&biw=1024­&bih=611
uz bude i rust a tady je vice informaci…http://cs­.wikipedia.or­g/wiki/Vla%C5%A1­tovi%C4%8Dn%C3­%ADk_v%C4%9Bt%C­5%A1%C3%AD#L.C3­.A9.C4.8Div.C3­.A9_.C3.BA.C4­.8Dinky dost lidi to povazuje za plevel nevim proc ..:D na bradavicich je blby ze maji tendenci ze obevovat znovu a znovu tohle je dobra cesta jak se jich zbavit…kdyz uz nic jineho tak doslova na vlasni kuzi poznas jak priroda umi nadherne lecit …:D
Doplňuji:
jo a pouziva se mleko ze stonku…je to dost ucine …perkrat natres a bradavice zmizi…

Další odpovědi
briketka10

až půjdeš na zákrok sám lékař rozhodne,
jaký postup použije neboj se..

http://ona.id­nes.cz/last-minute-zatocte-pred-letem-s-pihou-na-krase-idealne-laserem-p7s-/krasa.aspx?c=A100426­_151232_ona_kra­sa_jup

Enn

Bolí to jen trochu, dá se to vydržet :)

gepik

Ne, při anestezii neucítíš vůbec nic a po jejím odeznění ucítíš chvíli jen takové svrbění jako kopřivka
Doplňuji:
Anestezie bude jen jedna či dvě injekce a po ní jen takové tupé brnění, není třeba se bát. Třeba depilace je mnohem více nepříjemná a přesto si ji každá holka či žena dělá dobrovolně a sama.

Sabisek

Jen umrtvování je nepříjemné, hodně tlačí, ale pak neucítíš vůbec nic:-) Nejlepší je, když si s tebou ten doktor při umrtvování povídá, pak to ani tak nevnímáš:-)