yukí

bolí víc když já svýmu klukovi dám kopačky a nebo když m je dá on?

Odpovědi
quentos

pochopitelně to víc bolí toho „příjemce“. Ale záleží hodně na formě, jakou se to podá.

Lukasy

Ten kdo vic miluje ten i vic trpi takže asi tak. Pokud někdo dá někomu kopačky většinou už neciti tolik co on.

Amie

Jak koho.. já dávala kopačky a byl to takovej vůl, že nepochopil, že když jsem řekla „NE“. znamená to NE. Asi protože jsem se snažila být milá a něná… aby to nebral osobně. No, docílila jsem toho, že se na mě furt lepit, flirtoval se mnou a řákal mi jk mu dávám signály že ho chci… eh.mm.. každopádně žeská pořebuje jemné zacházení u rozchodu (já osobně ne, ale jinak jo) a chlap prostě tvrdé a na rovinu (což chci i já)

venkovan

No nevím, ale kopačky jsou víc vhodnější pro kluka. No asi bude bolet ta cena a jeho prsty když je koupíš malé.
Holce kopačky – asi taky, některé fotbal hrají.