Miroslavst

Bolí vás to taky- asi záda nebo kýho šlaka?

Jsem se předehnul a málem jsem se … no naštěstí ne.
Celým tělem mi projela elektřina, hlavně v zádech.
Je to zádama?

Nejlepší odpověď
anonym

jo

Další odpovědi
ten který je

Co tam vyvádíš?Jen jestli je to zádama…:-)

vecernice

To bude asi skříplej nerv-potvora jedna.Že už to tedˇ odešlo?

Michal

Budu se opakovat,odpovídám stále stejně:Běžte k lékaři.

led

asi je lepšie pri počitači stáť, alebo polosedeť, človek je pekne vystretý…

straširybka

pořád a pořád jinde ! jednou za krkem, jednou uprostřed, jednou nad zadkem, že se musím ohnout pro něco tak, že si dřepnu.a nedávno jsme seděla v průvanu a pak jsem nemohla 5 dní otočit hlavu.
Ale celá jsem se otočit mohla 🙂 tak to tak nevadilo…