lalalopsy

boli vas bricho kdyz mate menstruaci???

Me je vzdycky spatne boli me bricho a furt musim chodit na WC. Predem dik za odpoved

Nejlepší odpověď
RyuzakiKate

Dřív jsem měla příšerný křeče, teď už to skoro nevnímám. Pomáhaly mi na to teplý obklady, nahřála jsem si takovej ten modrej gel, zabalila do plíny a přiložila na břicho. Prodávají se i různé uklidňující čaje, to můžeš taky zkusit.

Další odpovědi
vitezove11

ano

anonym

Bývalo mi hodně špatně, a většinou jsem skončila do 10 hodin dopoledne u doktorky na injekci a potom mazala domů do postele. Druhý den už to bylo v pohodě. Skončilo to až prvním dítětem.

anonym

Ano, někoho více někoho méně. Je to normální ale pokud to opravdu BOLÍ, je lepší si dát na břicho něco teplého (termolahev), teplou sprchu nebo pokud je to nutné, jít za lékařem.

Gabrielle

Bolest podbřišku k menstruaci patří, jde o hormonální změnu. V létě jsem se jí zbavila tím, že jsem šla s kámošku ven vyvenčit psa a nahřála si záda, přes zimu dávám přednost o topení ohřátém vlněném svetru to vždy zabere.