Kristyna4444

Bolí morčata zlomený zub?

Moje morče má zlomené dva horní zoubky. Od té doby se k jídlu nějak moc nehrne jako dříve, kdy mohlo sníst jídla až k prasknutí. Také se mi zdá otrávené, bez chuti k běhání atd…

Nejlepší odpověď
anonym

Horní řezáky morčeti dorostou! Zadej si heslo „morče-zlomený zub“ (tak jako já)
a vyjede ti mnoho odkazů zkušených veterinářů a chovatelů a dozvíš se, co dělat a jak postupovat.

Další odpovědi
beer

Ano, zvíře bolest může cítit. Nejedná se ovšem o nic dramatického.
Nebudu dávat rady vlastní, vše je totiž již zde:
http://www.vet­centrum.cz/sto­dulky/poradna/696/?pid=­5436

Tydýt

Ahoj, to samé se stalo mému morčeti, byl jsem u veterináře a říkal že morče bude pár dní skleslé a nebude mít chuť cokoli dělat… Zoubky ho trošku bolí a po nějakém čase ho přestanou bolet .. Zoubky už nedorostou. Takže za pár dní bude zase čilé 😉