Jindrich8

Bolí mě práva noha po běhání (kyčel). Co s tím?

Před během se rozcvicim beham kolem 40 minut a pak se ještě přicházím, dojdu dom, vše OK a za hodku me začne bolet oblast kolem pravé kyčle. Nevíte, co s tím? Mám se třeba víc rozcvičit? Nebo proč to tak mám? Je to kvůli tomu ze me tělo si pres tu zimu odvyklo běhat? V létě, když jsem běhal, tak me taky ta kyčel bolela i při běhu. Je mi 16 let.

Nejlepší odpověď
Drap

Zřejmě nejsi zvyklý takto běhat, nebo jsi to zkrátka přetáhl.

Další odpovědi
annas

To, co zde napíši, budou nnozí považovat za blábol. Jde o mé vlastní zkušenosti, ale potvrzuji i lékaři, kteří praktikují alternativní medicínu.

Již jsem několikrát zmiňovala své zkušenosti s alternativní medicínou, která mně jistým způsobem zachránila život.

Potíže kyčelního kloubu mohou souviset se žlučníkem.

http://zdravi­.doktorka.cz/po­tize-kycelniho-kloubu-mohou-souviset-se-zlucnikem/

Nevím, jak se stravujete, ale jste mladý, takže je možnost k nápravě. Žlučník je párový orgán jater, takže nevyrovnanost způsbuje i psychika.

Upravila bych stravu a přidala žlučníkový čaj. Poradí určitě v lékárně.

Děda Louda

Zykej si, bude hůř.