Avatar uživatele
Romča995

bolí mě podbříšek

dobrý den, chci se zeptat už asi 2 týdny mě bolí podbříšek vpravo když jsem byla u své obvodní doktorky poslala mě na ultrazvuk a odebrala mi krev jenže nic nezjistila tak mi řekla že mám větry a poslala mě domů s tím že si mám koupit espumisan ale nezabíral mi tak jsem šla na chirurgii tam mi udělaly taky odběry a poslal mě na ultrazvuk a tam mi na pravo našly cystu jenomže doktor mi k ní nic neřekl jenom že neví co mi je a napsal mi nějaký prášky do vody ale nepomáhají mi nevíte jestli by mě to břicho mohlo bolet od té cysty?

Zajímavá 0 před 3715 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Samozřejmě mohlo. Ale tady tvoje potíže nikdo nerozřeší. Znovu zajdi k lékaři.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
NikkiHeat

nevím co by to mohlo být ale osobně bych se nenechal odpálkovat. Zkus znova žádat vyšetření nebo si i sama nějaké najít a žádat odpovědi. Tohle není sranda…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Doporučovala bych ještě návštěvu gynekologa. Mohlo by to třeba bolet i od cysty na vaječníku. Toto Vám vyvrátí nebo potvrdí jen lékař-gynekolog.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Stingo

Můžou to být srůsty nebo endometriosa, která není vidět ani na ultrazvuku. To je pak potřeba laparoskopicky se podívat dovnitř a případně srůsty oddělit. Běž na gynekologii.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek