bolí mě podbříšek

dobrý den, chci se zeptat už asi 2 týdny mě bolí podbříšek vpravo když jsem byla u své obvodní doktorky poslala mě na ultrazvuk a odebrala mi krev jenže nic nezjistila tak mi řekla že mám větry a poslala mě domů s tím že si mám koupit espumisan ale nezabíral mi tak jsem šla na chirurgii tam mi udělaly taky odběry a poslal mě na ultrazvuk a tam mi na pravo našly cystu jenomže doktor mi k ní nic neřekl jenom že neví co mi je a napsal mi nějaký prášky do vody ale nepomáhají mi nevíte jestli by mě to břicho mohlo bolet od té cysty?

Odpovědi:

Zlatý

Samozřejmě mohlo. Ale tady tvoje potíže nikdo nerozřeší. Znovu zajdi k lékaři.

Bronzový

nevím co by to mohlo být ale osobně bych se nenechal odpálkovat. Zkus znova žádat vyšetření nebo si i sama nějaké najít a žádat odpovědi. Tohle není sranda....

Zlatý

Doporučovala bych ještě návštěvu gynekologa. Mohlo by to třeba bolet i od cysty na vaječníku. Toto Vám vyvrátí nebo potvrdí jen lékař-gynekolog.

Bronzový

Můžou to být srůsty nebo endometriosa, která není vidět ani na ultrazvuku. To je pak potřeba laparoskopicky se podívat dovnitř a případně srůsty oddělit. Běž na gynekologii.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1609
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1281
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 715
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 566
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.