Janilivi

Už delší dobu mě bolí koleno. Nevíte, čím to může být?

Od prázdnin mě bolí kolenní kloub. Vždy když udělám nějaký špatný pohyb, když dlouho sedim (skrčená nebo narovnaná noha), jedu na kolobezce a odrazim se druhou nohou, jdu do schodů nebo když na ní jenom stojím. Nemáte nějaký tip, co by to mohlo být? V létě jsem měla klíště, ale nemyslim si, že je to od toho. Neměla jsem tam flek. (Je mi 13 let). Už jsem objednaná k doktorovi, ale jestli nemáte nějaké tipy (nestalo se vám to apod.).
Děkuji

Nejlepší odpověď
Nuk nuk

Čím by to mohlo být nevíme, ale vzhledem k tomu, že jste si tu před pár dny stěžovala, že máte zamlžené vidění a brnění v prstech, tak bych být Vámi požádala rodiče o doprovod a šla k tomu lékaři co nejdříve.
Pokud jste to klíště měla v létě, je docela možné, že to všechno spolu dohromady může s tím klíštětem souviset. Flek se při borelióze objevit nemusí nebo nemusí být vždy tak nápadný. První fáze, která se často projevuje jako chřipka, může být velmi mírná a místo chřipkových pocitů můžete mít třeba jen rýmu, která rychle přejde. Vaše příznaky ale připomínají spíše druhou fázi. Samozřejmě to s klíštětem souviset nemusí, ale raději se co nejdříve seberte a proberte své trable s doktorem. Borelióza není legrace.

Další odpovědi
Drap

To nevíme. Důvodů může být více. Pokud chceš znát příčinu, nezbývá než navštívit lékaře.