Bolí infuze?

Co mě čeká,když jdu po první na infuzi.Mám se bát ?

Nejlepší odpověď
kropitko

jsou horší věci,mě to nebolelo,snad je to jen nepříjemné,po císaři jsem na ni byla napojena 3 hodiny a ani jsem o tom nevěděla

Další odpovědi
Retko

Niceho se neboj. Kdyz dokazes napsat tuhle vetu, tak i by te neco takoveho nemelo vystrasit. :)

faktor82

Bolí jen ten vpich, ale to je chvilička a nic hroznýho to není. Pak to trochu tlačí, ale opět, nic strašnýho ;)

Michal

Pokud je vše jak má být a pacient poslouchá ,tak ne ,jen ten vpich je nepříjený pocit při zavádění jehly s hadičkou na delší používání.Nebojte se,a uvidíte sám(a).