sliwic

bolesti svalu mezi krkem a ramenem, mohlo by se jednat o zanet svalu?

dobry den, mohli byste mi prosim poradit, mam velke bolesti svalu – mezi ramenem a krkem, fyzicky jsem rameno ani ruku nezatezoval. vcera rano jsem vstal a sval me bolel. bolest tedy pocituji jiz dva dny. jedna se o tupou bolest, ktera ze svalu vystreluje do krku, hlavy, ramene i lopatky. pohyb cele ruky mam nyni dost omezeny. pracuji na pocitaci az 13 hodin denne. bud to mam z toho nebo me napadlo ze by to mohlo byt z pruvanu. cela vec je komplikovanejsi nebot jsem dlouhodobe v zahranici. mam jen strach aby to nebyl zanet svalu nebo jiny zanet.jake jsou jeho priznaky?mohu to poznat i ja? jak probiha lecba a jake mohou byt nasledky?
dekuji

Nejlepší odpověď
anonym

Muze to byt z prelezeni , z pruvanu , z neusatleho sezeni u pc …, nebo vs edohromady. Dosla bych si do lekarny – i v zahranici a reknete tam priznaky a ja bych i poprosila o ukazku nejakych cviku. Jsem dost oprskla , vsude se ptam a nikde me neodmitnou. Kdyz se slusne zeptate , i lekarnici jsou jako lekari. Mozna vam daji i tablety Voltaren, proti bolesti … uvidite. -iv-

Další odpovědi
Nikkol

Kdyby to byl zánět tak by to asi bylo zarudlé a možná oteklé. Tohle spíš vypadá na klasicky přeležený krk. Zkuste jemně namasírovat voltarenem. Sedět na gymbalu a i si trochu protahovat krk, ale velmi opatrně.Já to mívám čas od času taky. Mažu, nenamáhám to a za dva, tři dny to přejde. Ale bohužel se mi stalo, že jsem už jednou skončila u lékaře na injekcích. Ono totiž jak to bolí, tak se člověk snaží si ulevovat a nevědomky se různě kroutí a zatíží tím páteř tak až si ji zablokuje.