Avatar uživatele
sliwic

bolesti svalu mezi krkem a ramenem, mohlo by se jednat o zanet svalu?

dobry den, mohli byste mi prosim poradit, mam velke bolesti svalu – mezi ramenem a krkem, fyzicky jsem rameno ani ruku nezatezoval. vcera rano jsem vstal a sval me bolel. bolest tedy pocituji jiz dva dny. jedna se o tupou bolest, ktera ze svalu vystreluje do krku, hlavy, ramene i lopatky. pohyb cele ruky mam nyni dost omezeny. pracuji na pocitaci az 13 hodin denne. bud to mam z toho nebo me napadlo ze by to mohlo byt z pruvanu. cela vec je komplikovanejsi nebot jsem dlouhodobe v zahranici. mam jen strach aby to nebyl zanet svalu nebo jiny zanet.jake jsou jeho priznaky?mohu to poznat i ja? jak probiha lecba a jake mohou byt nasledky?
dekuji

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? anonym před 4352 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Muze to byt z prelezeni , z pruvanu , z neusatleho sezeni u pc …, nebo vs edohromady. Dosla bych si do lekarny – i v zahranici a reknete tam priznaky a ja bych i poprosila o ukazku nejakych cviku. Jsem dost oprskla , vsude se ptam a nikde me neodmitnou. Kdyz se slusne zeptate , i lekarnici jsou jako lekari. Mozna vam daji i tablety Voltaren, proti bolesti … uvidite. -iv-

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Nikkol

Kdyby to byl zánět tak by to asi bylo zarudlé a možná oteklé. Tohle spíš vypadá na klasicky přeležený krk. Zkuste jemně namasírovat voltarenem. Sedět na gymbalu a i si trochu protahovat krk, ale velmi opatrně.Já to mívám čas od času taky. Mažu, nenamáhám to a za dva, tři dny to přejde. Ale bohužel se mi stalo, že jsem už jednou skončila u lékaře na injekcích. Ono totiž jak to bolí, tak se člověk snaží si ulevovat a nevědomky se různě kroutí a zatíží tím páteř tak až si ji zablokuje.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek