Kai

Bolesti kotníku – zjistí lékaři po jisté době, co s ním vlastně bylo/je?

Cca před 5 lety jsem si „něco“ udělala s kotníkem, teď na to docela trpím .. zjistí lékaři co s ním bylo teď? Pomocí rentgenu?

Nejlepší odpověď
badisko

no pokud to byly kosti tak ano ale pokud meka tkan tak tezko ..dobry lekar ti ale povi podle toho jak se chova kotnik ted a jake byli problemy predtim co snim je …tak zajdi k lekari a uvidis …ostatne jako to plati v zivote tak ani lekar nemusi byt bez chyb proto jich navtiv vic…esli te to tak moc trapi …