bolesti kolena

17-letou dceru po špatném nárazu už dva měsíce bolí koleno,po měsíci byla na chirurgii,kde jí doktor řekl,že tam asi může jít a co s tím dělat?nic není.Už je to tři neděle a stále ji bolí,bolest se zhoršuje,už jí i budí ze spaní?Může někdo poradit,o co může jít a co s tím máme dělat?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Šla bych znovu, co nejdříve, k jinému chirurgovi.

Další odpovědi:

Pokročilý

Jít tam znova nebo někam jinam.

Moje známá měla zlomenou kost v noze a poslali ji s tím domů že to má jen naražené, potom tam šla znova a to teprv zjistili že měla zlomenou nějakou kost, takže si myslím že se doktorům nedá jen tak věřit- možná tam má něco nalomeného nebo rozdrceného takže by s tím tam měla jít znova.

Zlatý

Loni v zimě jsem na jednom dětském večírku skákal v pytli (padesátiletý debil se chtěl předvádět) a tak jsem sebou přitom jebnul, že mě bolely kolena půl roku, než to přešlo.

No ale na dálku těžko radit, tak leda zkusit i jiného doktora.

Pokročilý

mám podobnou zkušenost, koneno mě bolí asi 2 roky (po sportovním úrazu) byla jsem u své lékařky, čekala jsem že mě pošle třeba na rentgen, a poslala mě do lékary pro fastumgel,.... lékaři jsou prostě na Ho..o, tak si tak šmatlám každý den se stejnou bolestí, a nic nenadělám..

Pokročilý

Pokud to je naražené, vyzkoušel bych nějakou mast. Jestli je problém v kloubu, nedám dopustit na Proenzi. Užívá ho většina rodiny. Drahší, ale kvaltní a učinný produkt.

Zdroj: www.proenzi.cz

Zlatý

Jít k ortopedovi a ne chirurgovi

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1608
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1281
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 715
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 566
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.