Bolesti břicha po ANANASU?

Po konzumaci čerstvýho ananasu mívám neskutečný bolesti břicha. Vždycky sem si řikala že to je náhoda, ale teď už vim, že to je vždycky tim ananasem, byť si vemu jen trošku. Musí bejt čerstvej, z konzervy mi nevadí. Jsem alergická na ananas??

Odpovědi
člověk

anannas je velmi silný alergén,může se na konzumaci i zemřít,tak jako na arašidy a z nich alergii,navštivte odborného lékaře a už tuto plodinu nejezte

Jahoda

Ananas je aromatické ovoce (zvlášť čerstvý ananas) a tudíž ho Váš žaludek nemusí snášet. Může se proto jednat o nějakou alergii a proto bych se poradila s lékařem. Čím dříve, tím lépe. Neodkládejte to, jelikož se to může zhoršit. Ananas ale už NEJEZTE!!! Takže co nejdříve za lékařem a já samozřejmě držím pěsti, aby Vám to dopadlo dobře 🙂 Hodně štěstí.

RAB

velmi pravděpodobně se jedná o alergii, doporučila bych objednat se k alergologovi. Sohlasím s ostatními, rozhodně ho nejezte!!!!!