Co může způsobovat moje bolesti břicha?

lidičky zdravím,
kdysi dávno mě trápila dost velká bolest břicha po určitém jídle, nebylo to vždycky, ale trval oto třeba půl hodinu nebo hodinu, jako kdyby než žaludek vytrávil a pak to dalo pokoj, jenomže občas jsem dostávala hrozné bolesti jako kdyby uprostřed břicha okolo pupku, jako kdyby ve střevech a trochu v žaludku. byla jsem u doktorky, ta blbá mi řekla, že to mám ze stravy, přitom jím zdravě a pak jsem byla na vyšetření stolice na helicobacter, taky negativní, nakonec jsem si myslela, že je to nadýmání, tak jsem začala brát espumisan, které celkem zabíral. poté mi to dalo pokoj snad na 4 měsíce a dnes se to znova vrátilo, je to hrozná bolest, mám pocit nadýmání, ale nejsem si jistá, prostě neprdím :-D ale dost to bolí, tak jsem si dala zase simethikon, včera mi to udělalo po anasové šťávě a dnes taky, ale to je jen náhoda podle mě, asi žaludek nesnáší kyselost toho džusu a nebo jsou to ty prdy. :D máte někdo zkušenosti s takovými bolestmi při nadýmání ? díky ! jste zlatí

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Když ti nedokáže poradit doktor, tak myslíš že tady někdo rozezná tvé problémy bez vyšetření ? Pokud se ti zdá lékařka blbá, tak si najdi jinou chytřejší, a ta ti jistě pomůže.

Další odpovědi:

Zlatý

Téměř všechny Tvé otázky se týkají nějakých "zdravotních problémů." Promiň, ale nesleduješ se nějak moc ? Zkus to brát trochu normálně. Každého někdy něco trochu bolí, má trochu problémy s trávením, nadýmáním, zády a podobnými "problémy" které uvádíš. Zkus změnit životosprávu, jez méně, kvalitní a dietnější potraviny, více se hýbej. Tebou uváděné problémy můžeš mít z toho, že se stresuješ a moc sleduješ. :-)

Ananas v žaludku působí spíše zásaditě (nikoli kysele) - pokud šlo opravdu o džus a ne nějaký (chemický) nektar, který má z ananasu jen název...
;-)
Zajdi si za doktorkou znovu a trvej na gastroskopii (můžeš mít reflux či náběh na žaludeční vřed). Pokud nic neobjeví, pak kolonoskolpii.
Bez těchto vyšetření ti nikdo nic rozumného neřekne...

Stříbrný

No dobře, že jses tu zeptala. Tohle je klasický případ / důkaz "vyspělé evropské medicíny". Před pár dny tu byla otázka o východní medicíně, kde jsem se trochu rozepsala(v komentu)o problému, který mají nyní Afričani s "vyspělou evropskou medicínou(bílých bohů)".
+++
Když takový Drap nic neví, má zůstat v koutě.
+++
Záleží na tom, co(teď) jíš. Doporučila bych následující dietu(pošlu), a k felčarovi už nechoď. Můžeme to rozebrat i tady, ať se ostatní i něco naučí. Takže jak je to s jídlem? Když bolí po jídle, tak se felčar musí přece hned zeptat, jestli po mastném, kyselém atd.? To ho nezajímalo?

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Zdraví

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1606
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1279
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 716
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 565
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.