demenceee

Co může způsobovat moje bolesti břicha?

lidičky zdravím,
kdysi dávno mě trápila dost velká bolest břicha po určitém jídle, nebylo to vždycky, ale trval oto třeba půl hodinu nebo hodinu, jako kdyby než žaludek vytrávil a pak to dalo pokoj, jenomže občas jsem dostávala hrozné bolesti jako kdyby uprostřed břicha okolo pupku, jako kdyby ve střevech a trochu v žaludku. byla jsem u doktorky, ta blbá mi řekla, že to mám ze stravy, přitom jím zdravě a pak jsem byla na vyšetření stolice na helicobacter, taky negativní, nakonec jsem si myslela, že je to nadýmání, tak jsem začala brát espumisan, které celkem zabíral. poté mi to dalo pokoj snad na 4 měsíce a dnes se to znova vrátilo, je to hrozná bolest, mám pocit nadýmání, ale nejsem si jistá, prostě neprdím 😁 ale dost to bolí, tak jsem si dala zase simethikon, včera mi to udělalo po anasové šťávě a dnes taky, ale to je jen náhoda podle mě, asi žaludek nesnáší kyselost toho džusu a nebo jsou to ty prdy. :D máte někdo zkušenosti s takovými bolestmi při nadýmání ? díky ! jste zlatí

Nejlepší odpověď
Drap

Když ti nedokáže poradit doktor, tak myslíš že tady někdo rozezná tvé problémy bez vyšetření ? Pokud se ti zdá lékařka blbá, tak si najdi jinou chytřejší, a ta ti jistě pomůže.

Další odpovědi
marci1

Téměř všechny Tvé otázky se týkají nějakých „zdravotních problémů.“ Promiň, ale nesleduješ se nějak moc ? Zkus to brát trochu normálně. Každého někdy něco trochu bolí, má trochu problémy s trávením, nadýmáním, zády a podobnými „problémy“ které uvádíš. Zkus změnit životosprávu, jez méně, kvalitní a dietnější potraviny, více se hýbej. Tebou uváděné problémy můžeš mít z toho, že se stresuješ a moc sleduješ. 🙂

anonym

Ananas v žaludku působí spíše zásaditě (nikoli kysele) – pokud šlo opravdu o džus a ne nějaký (chemický) nektar, který má z ananasu jen název…
😉
Zajdi si za doktorkou znovu a trvej na gastroskopii (můžeš mít reflux či náběh na žaludeční vřed). Pokud nic neobjeví, pak kolonoskolpii.
Bez těchto vyšetření ti nikdo nic rozumného neřekne…

Agneta

No dobře, že jses tu zeptala. Tohle je klasický případ / důkaz „vyspělé evropské medicíny“. Před pár dny tu byla otázka o východní medicíně, kde jsem se trochu rozepsala(v ko­mentu)o problé­mu, který mají nyní Afričani s „vyspělou evropskou medicínou(bílých bohů)“.
+++
Když takový Drap nic neví, má zůstat v koutě.
+++
Záleží na tom, co(teď) jíš. Doporučila bych následující dietu(pošlu), a k felčarovi už nechoď. Můžeme to rozebrat i tady, ať se ostatní i něco naučí. Takže jak je to s jídlem? Když bolí po jídle, tak se felčar musí přece hned zeptat, jestli po mastném, kyselém atd.? To ho nezajímalo?

Kajolka

Ne, já ho beru preventivmě a musím říct, že už se mi to hodněkrát vyplatilo.

Vercule

Taky to tak mám :) On je taky na správnou funkci střev a střeva jsou důležitá pro celý metabolismus. Takže taky jsem to ocenila už několikrát.

Vikki.vivi

Tak jako to tělo prostě funguje správně jen pokud správně fungují střeva, že :) A ten simplebiotix je na tu správnou funkci střev nejlepší.

Kajolka

Přesně tak… Jak nefungují střeva tak, jak mají, tak je problém… A tělo, organismus, metabolismus to prostě pozná a dá to hodně najevo… :/ Ale ten simplebiotix je prostě super. Organismus dá do kupy :)

Honzin8

A jak ho užíváš? Máš ty kapsle na den i na noc? A jak dlouho ho už bereš?

Cizecek.M

Hele, ten simplebiotix se užívá jak? A je to jako jednorázově, při problému nebo se užívá dlouhodobě?

XenieRo

Hele, to je prostě otázka… Může to být cokoliv. Co bych ale zkusila, tak určitě pročistit tělo. Dát si detox. Já jsem měla s břichem problémy a hodně mi pomohl https://www.sim­plebiotix.cz/. Pročistil mi tělo, střeva začala fungovat, bolesti pryč. Tak zkus tohle.

GabulkaA

Detox určitě doporučuju. Tělo se jím dá fakt dohromady. Ten simplebiotix je na to super :)

Kukulinek

Příspěvek smazán administrátorem.

Kikulinka85

Jakou kuru sis od něj koupila?

SuzanKa

No, já jsem si koupila od simplebiotix tu tříměsíční kuru a super. Jsem nadšená. Perfektní všestranné účinky.