Lásenka

Bolest zubu

Je normální, aby mi bolel zub plombovaný v listopadu, mám ho moc citlivý, nemohu na něj kousat a ani si třeba vykloktak, jak to bolí. Zubařka mi řekla, že je to normální, nevíte kdy bolest odezní, mně se to normální nezdá.
Doplňuji:
Tvrdila, že byl kaz hluboka, tak to teď bude citlivější.

Nejlepší odpověď
anonym

Není to normální,bolest odezní,až ho spraví vaše zubařka tak,jak má.

Další odpovědi
Miroslavst

Jdi k jiný, není to normální, můžeš tam mít zánět.

anonym

a nemáte zánět? někdy se stane že se zub přesto že je zaplonbovaný zanítí,tři měsíce od plombování je dlouhá doba,to už by muselo být zhojené a bezbolestivé
Doplňuji:
i když byl kaz hluboký tak už by musela citlivost odeznít,trvejte na rentgenu,máte na něj nárok

hanulka11

No to je velmi nepříjemné. Je fakt, že někdy bolí dlouho plombovaný zub , třeba se naruší nerv . Ale od listopadu to je opradu dlouho. Zašla bych tam a nenechala bych se odbýt . Prostě řekněte že tu bolest nemůžete déle snášet .
Doplňuji:
to je ale už moc dlouhá doba , nenech se ukolébat

hanny 2

Normální to určitě není,vyměňte zubařku!

fablen

souhlasím, znovu vyvrtat a zaplombovat. Jinak na bolest zubů mi (kromě léků) pomohlo i žvýkání hřebíčku.