Klarisa

Bolest zubů

Posledních 14 dní co jsem se vrátila z nemocnice, mě bolí zuby při čištění zubů a nevím jestli to mám z léků, které beru. Nikdy předtím mě zuby nebolely, zubní pastou to nebude, můžete poradit co dělat? Je nějaká zubní pasta, která mi pomůže? Nebo bylinky?

Nejlepší odpověď
kropitko

Ahojky,nekoupila jste si nový kartáček,když jste šla do nemocnice???
Jinak by mohla pomoci zubní pasta
Sensodyne obsahuje účinnou látku, která, jak bylo klinicky ověřeno, chrání citlivé zuby od bolesti, kterou pociťujete při pití nápojů nebo čištění zubů.

Další odpovědi
annas

Nejvíc u mě zabírala šalvěj. Tato bylina je nejlepší pro léčení dutiny ústní. Nevzpoomínám si, pod kterým názvem se extrakt prodává v lékarně. Herbadent u mě nezabral. Každý má jiné zkušenosti.
V poslední době už užívám jen bylinkové přípravky firmy Energy. Nedám na ně dopustit.

vagra

Pochybuji,že by taková pasta byla.Jistě,výrobce vám v reklamě slíbí cokoli a ten ,který vás o tom přesvědčuje,to dostal moc dobře zaplaceno!
Nejjistější asi bude,navštívit svého zubaře.
Přece jenom,co si budeme povídat-doktor je doktor,toho nenahradí ani zubní pasta,ani bylinky.

mosoj

Opět radím z vlastní zkušenosti a zaplaceno jsem nedostal. Zkuste bylinné přípravky herbadent. V poslední době je na trhu
Gel Herbadent paradentol. Moc mi pomohl.
Pozor nezaměnit se zubní pastou herbadent.
Případně ještě doplňte ústní vodou herbadent.

Greneia

Tak mi zabraly bylinky české společnosti, ono pozor na to, může to znamenat i zánět trojklanného nervu, což je v poslední době velmi častý problém a podle zjištění, lékaři si s ním nevědí až tak zcela rady.
http://greneia-okg.webnode.cz/pro­ducts/bolesti-zubu-ok-gel