Fallen Angel

bolest žlučníku

ahoj, mamku chytnul žlučník, a to hrozně. Bolí ji sedět, zvrací. Nevíte, co s tím? Jaké jídlo by jí udělalo dobře? Vzala si Pancreolan, ale moc to nezabírá. Nevíte třeba jaký čaj na to? Zítra s tím půjde k doktorovi, ale do tý doby chci, aby jí nebylo tak špatně. Díky za co nejvíce odpovědí a rad.

Nejlepší odpověď
annas

Těžká odpověď. Protože u každého zabírá něco jiného.

Nejlepší je opravdu lékařská pohotovost.

Bylinkové čaje – např. pampeliškový, mátový, třezalka, kopřiva. Ostropestřec.

Zdroj: http://zdravi­.centrum.cz/jak-resit-bolest/2010/2/24/­clanky/co-pomaha-na-zlucnik/

Další odpovědi
quentos

obávám se, že čekat do zítra není dobrý nápad. Se žlučníkem se obyčejně obrací na pohotovost.