LucinkaLLL

Bolest žaludku, krkání

Co zaručeně pomáhá na bolest žaludku?

Nejlepší odpověď
Drap

Příčin může být celá řada. Nejlepší rada je : zajít s problémy k lékaři

Další odpovědi
chvd

Vyoperovat jej.

msi

Nějáký teplý obkládek na bříško? Není to z jídla? Třeba jo a bude to dobrý zítra..

Seznam.cz

To může být rakovina žaludku. Příliš soli, rozežírání záklopky a trubic. http://nemoci­.vitalion.cz/ra­kovina-zaludku/

da ny

Pokud jsou problémy trvalejšího rázu, doporučuji návštěvu lékaře – GIT vyšetření, případně CT. Co Vás „žere“ ve vašem životě? Je něco, s čím se nemůžete vyrovnat, smířit, odpustit? Kde děláte chyby? Máte finanční problém, v zaměstnání, s partnerem???
Může to být banalita nebo velmi vážná záležitost.
Přes lékařskou „péči“ a léčbu refluxu (APO Famotidinem a Omeprazolem) , později též žlučníku (vždy byl vpořádku) jsem se po cca 10 letech obtíží dopracovala nedostatečným vyšetřením a léčbou k chirurgickému odstranění žaludku, chemoterapii, radioterapii a vyhledání dobrého léčitele. Ledacos jsem ve svém životě změnila (kromě životních hodnot a priorit, ty jsem měla srovnané již dávno :)).
Tělo a mysl má obrovskou schopnost samoléčby :)
http://www.you­tube.com/watch?v=8b3b09B­fDeE

lucka2901

Záleží jakého rázu bolest je,kde a kdy se vyskytuje. Může to být stravoy