Monča.R.E.T.

bolest v srdci ach..jo nechápu to

takže chodila jsem s klukem Dominikem a chodila jsem snim jeden den a furt na něho myslim nedokážu ho odstranit z hlavy a každej den brečim jako malej fracek neodepisuje mi na smsky proč to udělal ani když mu zavolám tak nebere mobil A šla bych za nim ale on se odstěhoval ale je pořád v čechách ale nevim kde a už jsem i u sebepoškozovaní a nemužu si pomoct co mám dělat?

Nejlepší odpověď
anonym

Mončo, koukej se vzpamatovat. To od Tebe není dotaz, ale námět na chatování. Sama určitě nejlépe cítíš, že jednodenní pobláznění není důvod, kvůli kterému se zde má sejít „rada stařešinů“ a radit Ti, co s tím. Prostě na něj zapomeň a jedeme dál.

Další odpovědi
Drap

Po jednom dni takováto tragedie ? Zamysli se nad sebou. Najdi si nějakou zábavu. V životě budou ještě větší rány.

pusinka50

Mončo! Klidně plač, ale okamžitě se koukej přestat sebepoškozovat!!! Za to ti nikdo nestojí, ani tvůj JEDNODENNÍ idol! Jak píše Drap, přijde mnoho horších chvil v životě, jak to budeš řešit, když jsi zralá na psychiatra už teď?! Pro jedno kvítí Slunce nesvítí. Takových rozchodů ještě zaziješ. I ty sama se budeš s klukama rozcházet, protože ti nebudou v něčem sedět, než si najdeš toho pravého. Tenhle se odstěhoval a ty bys šla klidně za někým, koho vůbec neznáš a ve skutečnosti může být někdo úplně jiný, než vypadal na jednom rande. Vybreč se, poplakej si, ono to přebolí a bude zas pěkně na světě, neboj.

aramah

Předchozí otázky no,nic moc ale chápu, ovšem teď už to hrotíš
neblbni,nebo tam vlítnu a uvidíš 🙂

venkovan

Mám pocit, že největším problémem je nuda, málo dalších zájmů apod. Pokud ti neodepisuje na sms, tak mu nepiš, a bude klid.
A pokud se sebepoškozuješ, jsi zralá na lékaře.
Ve své podstatě tím, že se s někým sejdeš a hned rozejdeš se nic neděje – běžný stav života. Pokud jsi se s ním sešla na jeden den a on se odstěhoval – tak je někde chyba. Nevím- řekl ti to? Pokud ne, tak to vše co nejrychleji zahodit za hlavu, protože to z ní o neseri=oznosti. Pokud řekl a nedal adresu, tak je to to samé. Navíc vztajy na velkou vzdálenost ve většině případech nevydrží u dospělých, natož u dětí.

SonsyMite

To bude asi kvůli tomu že už měsíc nespíš a že jsi přibrala 60kg (:

Rosie007

Mončo ten kluk ti za to vážně nestojí za to abys se poškozovala za to nestojí ŽÁDNEJ kluk. Vybreč se to ti pomůže :) taky sem něco podobnýho zažila ale s tim klukem sem chodila 2 roky a když se semnou rozešel tak sem myslela, že už nebudu dělat nic jinýho než brečet a teď sem šťastná protože sem si o tom popovídala s mojí BFF :)) a ta my pomohla dneska už na něj nemyslim a užívám si života. Zkus si taky s někym o tom popovídat a uvidíš , že se ti uleví a hlavně nezapomeň ŽÁDNEJ KLUK TI NESTOJÍ ZA TO ABYS SI UBLIŽOVALA!!!

Monie

Už mu nepiš, budeš pro něj trapná stíhačka. A už vůbec se ho nesnaž vyhledat. Nenaděláš s tím nic. Doporučuji ti být s kamarádkama, jelikož ty ti hodně pomůžou, a časem si najít jinýho kluka. Hlavně se do něj nezamiluj po jednom dni.