FiveGirls

Bolest v prsou

Ahoj,mě je 13 let a bolej mi prsa.O hodně horší je když si „zmáčknu“ bradavky.Čim to může být způsobeno?Prosím odpovědi jen takové,ať to pochopim.
Doplňuji:
Ještě doplňuji že sem v časopise četla,že mě prsa můžou bolet pár dní před menstruací,ale tu sem dostala o půlnoci a i mě to zbudilo.Bolest je pořád stejná a někdy i horší.S mámou se o tom nechci bavit i když vim že když pudu s mámou a s 5ti měsíčnim bratříčkem v kočárku tak se možná přeřeknu.V ta­kovýhle chvílích říkam mámě snad všechno,ale svěřovat se jí nechci.Tak mi prosim poraďte.

Nejlepší odpověď
Greneia

Řekla bych, že je to tím, že jsi ve vývinu .. a jak rosteš Ty, tak rostou samozřejmě i prsa, což může být v některých případech bolestivé.
Ne nadarmo se říká, že růst bolí :) nejen fyzický, ale i psychický :)

Další odpovědi
Michal

Vyvíjíš se a s tím to může a také souviset.Pro jistotu se poraď s lékařem.

panenka

Mojé dceři je jedenáct a nedávno přišla za mnou že jí hrozně moc bolí prsa protože jsem o ní měla velký strach zavolala jsem své mamce která se v takových věcech vyzná a tá mi řekla,že jí to bolí z toho protože jí ty prsa rostou že to nic není že na druhý den jí tá bolest přejde a skutečně měla má mamka pravdu.

Pokud máš bolesti tak ti doporučuji Heřmankový čaj a nebo Mátový čaj tyto čaje mi vždy při bolestech moc pomůžou ještě mi pomáhá nakapat si 20 Algifenových ka­pek.

Cizecek.M

Ahoj prosím o radu, co s bolestívými prsy a bradavkami v ranném stádiu kojení? Vůbec nevím, co s tím :( Máte tip, co by mi pomohlo?

Vercule

Ahoj, no, tohle znám. Je to nepříjemné, blbá komplikace… :( Ale víš, co mě pomohlo? To je chladivý obklad na prsa od lansinoh.cz. Koukni na to a kup si to, fakt to pomáhá. Mně to zachránilo kojení.

Honzin8

Tento je super https://lansi­noh.cz/produc­t/novinka-organicky-balzam-na-bradavky/. Doporučuju :) Ten opravdu pomáhá a uleví od nepříjemné bolesti.