Avatar uživatele
FiveGirls

Bolest v prsou

Ahoj,mě je 13 let a bolej mi prsa.O hodně horší je když si „zmáčknu“ bradavky.Čim to může být způsobeno?Prosím odpovědi jen takové,ať to pochopim.
Doplňuji:
Ještě doplňuji že sem v časopise četla,že mě prsa můžou bolet pár dní před menstruací,ale tu sem dostala o půlnoci a i mě to zbudilo.Bolest je pořád stejná a někdy i horší.S mámou se o tom nechci bavit i když vim že když pudu s mámou a s 5ti měsíčnim bratříčkem v kočárku tak se možná přeřeknu.V ta­kovýhle chvílích říkam mámě snad všechno,ale svěřovat se jí nechci.Tak mi prosim poraďte.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, anonym, Jahoda před 5046 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Greneia

Řekla bych, že je to tím, že jsi ve vývinu .. a jak rosteš Ty, tak rostou samozřejmě i prsa, což může být v některých případech bolestivé.
Ne nadarmo se říká, že růst bolí :) nejen fyzický, ale i psychický :)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Michal

Vyvíjíš se a s tím to může a také souviset.Pro jistotu se poraď s lékařem.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
panenka

Mojé dceři je jedenáct a nedávno přišla za mnou že jí hrozně moc bolí prsa protože jsem o ní měla velký strach zavolala jsem své mamce která se v takových věcech vyzná a tá mi řekla,že jí to bolí z toho protože jí ty prsa rostou že to nic není že na druhý den jí tá bolest přejde a skutečně měla má mamka pravdu.

Pokud máš bolesti tak ti doporučuji Heřmankový čaj a nebo Mátový čaj tyto čaje mi vždy při bolestech moc pomůžou ještě mi pomáhá nakapat si 20 Algifenových ka­pek.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Cizecek.M

Ahoj prosím o radu, co s bolestívými prsy a bradavkami v ranném stádiu kojení? Vůbec nevím, co s tím :( Máte tip, co by mi pomohlo?

Avatar uživatele
Vercule

Ahoj, no, tohle znám. Je to nepříjemné, blbá komplikace… :( Ale víš, co mě pomohlo? To je chladivý obklad na prsa od lansinoh.cz. Koukni na to a kup si to, fakt to pomáhá. Mně to zachránilo kojení.

Avatar uživatele
Honzin8

Tento je super https://lansi­noh.cz/produc­t/novinka-organicky-balzam-na-bradavky/. Doporučuju :) Ten opravdu pomáhá a uleví od nepříjemné bolesti.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zdraví