bricho

Co může způsobovat bolest v pravé dolní části břicha?

Dobrý den,
již delśí dobu 2–3 roky mám střídavé bolesti šlach a vazů u kolen, třísla – hodně sportuji – běh, kolo,…
tak 2–3 měsíce nově po užití alkoholu mám trvalé bolesti v pravé dolní části břicha, bolest v pravém tříslu také. Na dotek,tlak se bolest nezvyšuje, spíše ustane.
Tvrdý alkohol piju delší dobu, předtím žádné bolesti nebyly. Snažím se přestat.
Malou bolest pociťuji v průbéhu celého dne ale ne pořád. Začal jsem užívat Ostropestřec Mariánský a ten zdá se pomáhá.
Co by to mohlo být za komplikace? Děkuji mnohokráte.

Odpovědi
reklamnizved

Žlučník, ledviny…, běžte k lékaři. S trvalou bolestí břicha vždy upalovat k lékaři, to není žádná sranda.