Bolest v krku, rýma, kašel...co s tím?

Potřebuju nějakou super radu, prášky, kapky, atp..to né..zná každý..něco po domácku například, a aby to mělo rychlý účinek...děkuji

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Na kašel je dobré: Ohřejte si mléko a přidejte 2-3 polévkové lžíce medu.
Na rýmu i kašel je dobrý česnekový nebo cibulový čaj. Není to sice moc dobré, ale zato účinné. Přeji brzké uzdravení!

Další odpovědi:

Pokročilý

Když mě bolí v krku koupím si v lékárně bonbony,je jich dost na výběr.Dále kloktám salvěj nebo piji heřmánkový čaj.

Zlatý

but ty cumlací bonbony v lékarně,nebo vám dám recept který si dělám já.je to majorankový čaj a mě zabírá.dejte si vařit vodu až bude vařit dejte do ní kolečko citronu,půlku hrstě majoranky,3 lžíce cukru a nechejte ještě povařit.pak si to přes sítko přelejte do hrnku a můžete hned pít.

Stříbrný

Kupte si Supradyn N,Jitrocelový sirup a na noc si dejte priznitzův obklad:studený ručník obtočený kolem krku ,krytý suchým nejraději froté ručníkem. Není na škodu vdechovat čínský olejíček.Pokud ho neseženete zavolejte 776 557 232.Neškodí ani větší dávky celaskonu 1000j denně a b komplex.Myslete taky na to,že je dobré jít k lékaři.Nemám nic proti babským receptům,ale ve vašem případě bych použítí zvážil používání.B komplex 1tbl 3x denně.Hodně pijte čaj.Prostě zásobujte tělo hodně tekutinama,ne alkohol,ani pivo!

Diskuze k otázce

Lucíík

Já mám kašel snad pořád, tak mám u sebe cumlací bonbóny, které jsou přírodní,takže nezatěžují organismus a mají super balení, které má i dobrou cenu a vlezou se mi do kabelky Jmenují se herbal med pastilky a je jích více druhů, já zatím vyzkoušela jen na kašel,ale určitě vyzkouším všechny, protože jsem se přesvědčila, že jsou opravdu účinné.Obsahují i vitamín C a příjemě chutnají.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1605
Zlatý mosoj 1494
Zlatý marci1 1277
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 990
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 714
Zlatý quentos 713
Zlatý iceT 565
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.