CobblíkCZ

Bolí mě v krku při polykání vody, co mám dělat?

Je mi 12, dostal jsem před osmou večerní normální zvýšenou teplotu, potom se to začalo stupnovat… Neskutečná bolest v krku při polykání, začala se zvyšovat teplota… Je 10 večer, mamka v práci… poraďte mi prosím.

Nejlepší odpověď
Kepler

Okamžitě volej 155. Když to jede tak rychle, tak to nepodceňuj!

Další odpovědi
quentos

Stačilo se mrknout do archivu: pokud ve špajzce nebo v lednici vyhrabete cibuli a v šatníku čistý kapesník a šálu, máte skoro vyhráno http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jaky-je-nejlepsi-lek-na-bolest-v-krku – pokud se to tedy dá aspoň trochu vydržet. Pokud ne, tak zřejmě nezbude než mámě zavolat a ta zavolá pohotovost…

led

Miesto internetu zazvoň u susedov a požiadaj o radu, prípadne pomoc. Je to rýchlejšie a bezpečnejšie než sa riadiť podľa internetu.
Ak nemáš susedov, zavolaj záchrannú službu o pomoc.
Pomoct dokážu aj hasiči a policajti, každý má aspoň základné znalosti o zdravotnej prvej pomoci.