Bolest v krční páteři

Už několik měsíců mi z kříže přes krční páteř až do hlavy vystřeluje hrozně bodavá bolest.Když se sehnu abych třeba dětem zavázala boty,tak se pak nemůžu vůbec zvednout,je to jako kdybych měla v páteři meč,hrozně to bolí a je to jakoby taková pulzující bodavá bolest.Nějak mi to nikdy nevadilo,ale teď je to častější.Nevíte někdo co to může způsobovat a hlavně kam si s tím mám dojít?Díky moc.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Tak urcite s tim skocit k obvodnimu lekari, ten uz vam poradi co delat.

Další odpovědi:

Stříbrný

mám pocit,že to bude od páteře,tak bych se objednal na CT-páteře,popřípadě dále Magnetickou rezonanci,tam se vše ukáže.

Zlatý

taky se mi tyto potíže začaly objevoat po porodu mazala jsem si to fastum gelem navštívila jsem svého obvodáka a ten mě pak doporučil k neurologovi který mě napsal léky na stlumení.a doporučil mi že vždy při bolesti si mám vzít ibalgin a ještě si to namazat tým fastum gelem nejlépe 2 krát denně.a po 14 dnech mi to pomohlo.ale opravdu toho lékaře při takovýchto potížích navštivte

Stříbrný

Určitě navštivte dobrého lékaře-ortopeda a nechte si poradit i od odborného fyzioterapeuta,cviky nebo masáže.Neotálejte s vyšetřením,zbytečně se trápíte.

Bronzový

Už vám zde někdo doporučil navštívit lékaře: Bolesti vznikají i při vzniku rakoviny, později bolest ustupuje.

Pokročilý

První pomoc je natřít si záda hřejivou mastí když není mast tak natřít alkoholem a dát a to igelitový pytlík a nechát zahřát.A potom cvičit,nejlepší jsou protahovací cviky kde natáhnete svaly.Na to vám stačí roštíplé polínko.Polínko dáte na zem jednou si stoupněte tak aby jste mněla patu na zemi a prsty na polínku a zkusit se narovnat.Pozor bude to bolet ale po chvilce to ustoupí.Potom si stoupněte patama na polínko a palce jsou na zemi.Narovnat potom ucítíte jak ramena jdou do zadu,prsa se jakoby zvírazní a bříško se sková.Tak to vydržte co nejdéle.Aspon 5min.A toto používejte pokaždé když se bude vracet bolest. Nasadila bych hořčík.A může se to objevovat u lidí kteří se koukají na problém ze spodu a bojí se natáhnout krk.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1605
Zlatý mosoj 1494
Zlatý marci1 1277
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 990
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 714
Zlatý quentos 713
Zlatý iceT 565
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.