.,.,.,.--§§,

Bolest ucha poraďte prosím…

Už dva dny mě pobolívá ucho, občas mě v něm píchne, při polknutí mi v něm praská, nebo lupe, (nevim jak popsat). Dneska jsem se rozhodla jít k doktorovi, protože jsem si myslela, že je to zánět, ale nic nenašel. Takže jsem si přišla jako naprostej deb*l a simulant. Ucho ale pobolívá dál, tak mě napadlo, jestli se zánět neudělá až dýl nevíte někdo.?? Jestli jo tak jak dlouho to trvá, nebo co by to mohlo být??? Díky za každou odpověď, přístě bych si chtěla být aspoň o trochu jistější.

Odpovědi
bolak

A u kterýho doktora, byla si na ORL? Jestli jenom u praktickýho nebo pediatra, tak tam sou na tohle lemplové, prostě s uchem musíš jít k ušnímu specialistovi a nikam jinam, kor když je to bolestivý.

Teoreticky to může bejt i namožená čelist nebo zánět nervu, ale to by tam měli zjistit taky. Hlavně si do toho nestrkej žádný čistítka uší atp., to je totiž nejčastější způsob jak se dostávaj do uší záněty.