kamila44444

Bolest svalů

Bolí mě lýtkové svaly a vubec nevím z čeho.. Najednou ze dne na den mě začaly strašně bolet. Nemůžu běhat a už vubec né skákat. Když je prostě moc zapojím, tak to hrozně bolí. Žádnou velkou námahu jsem nedělala. Namastila jsem to už včerá koňskou mastí, ale pořád nic. Přestane to? Jinak když jsem asi před 2 týdny běhala skoro každý den, nic mě nebolelo.. Teď nic nedělám a bolí jak…

Odpovědi
badisko

natri si lytka alpou a promasiruj …nic jineho se delat neda …:))

Reezo

  1. záleží jestli bolest jde od svalů, kostí nebo šlach?
  2. zamyslet se nad tím, jestli jste se třeba neuhodila o něco nebo něco takového, různé samovolné křupnutí, prasknutí atd…

pokud se to nezlepší doporučuji navštěvu ortopedii.